Zajímá Vás naše školka? Zeptejte se na cokoliv.

+420 603 383 480
skolka@skipi.cz
Tyršova 949, 561 51 Letohrad

Zápis do MONTESSORI mateřské školy SKIPI

Zveme rodiče i děti k zápisu na školní rok 2021/2022.

Zapište své dítě do školky, kde se mu bude líbit.

Ve společnosti kamarádů, s respektujícím přístupem pedagogů a individuálním rozvojem dle principů Montessori pedagogiky. Na děti čeká celá řada smysluplných aktivit v připraveném prostředí, možnost se rozvíjet vlastním tempem a dle svých potřeb. Učitel je v naší školce průvodcem na cestě za poznáním. Děti se do školky SKIPI těší – každý den je totiž plný objevování i zábavy.

Školka Skipi disponuje nadstandardním vybavením, ve třídách je nejen množství didaktických pomůcek, ale také moderní variabilní nábytek, který umožňuje organizovat prostor třídy dle potřeby. Děti mohou využít čtenářský koutek, hudební koutek, umělecky zaměřený i polytechnický s pracovním ponkem.   

Děti v naší mateřské škole si vybírají aktivity dle vlastního zájmu a potřeby. Dětem dáváme svobodu tam, kde jsou schopné převzít zodpovědnost. S dětmi pracuje často ve dvojicích či skupině Děti se učí vnímat ostatní lidi a učí se naslouchat jiným názorům.

Jsme tu pro děti a dělá nám radost s nimi trávit čas. Navíc v krásném nově zbudovaném prostředí s rozlehlým venkovním hřištěm s možností využít pro pohybové aktivity také prostory funparku.

Ve školce máme oddělené třídy pro děti 2-3 roky a 3-6 let.

Zápis je určen dětem od 2 let a probíhá ve dnech 5. a 12. 5. od 15 do 17 hodin přímo budově MŠ SKIPI. Přihlášky a více informací najdete na https://materskaskola.skipi.cz/pro-rodice.html

Zjistit více informací o EU dotacích
Adresa

Tyršova 949
561 51 Letohrad

Kontakty

+420 603 383 480
skolka@skipi.cz