Mgr. et. Mgr. Monika Fialová

Průvodce ve třídě Skipíci

Jmenuji se Monika Fialová a vystudovala jsem Pedagogiku spolu s Učitelstvím Pedagogiky na Univerzitě Karlově v Praze. Již od útlého dětství jsem ráda trávila čas s dětmi, při studiu jsem vedla sportovní a anglické kroužky pro děti a několik let strávila ve Skotsku a Irsku jako au-pair a později jako učitelka v mateřské škole. Po návratu do Čech jsem tři roky vyučovala angličtinu v soukromé mateřské škole v Praze. Zde jsem se více začala zajímat o Montessori vzdělávání a rozhodla jsem se absolvovat Montessori diplomový kurz pro věk 3–6 let. Velmi mě okouzlil způsob práce s dětmi, jejich vnímání světa a schopnosti nasávat nové informace. Moc ráda děti doprovázím na jejich cestě objevování, při které se seznamujeme nejenom s pomůckami různých vědních oblastí, ale také s tím, jaké je místo člověka ve skupině lidí. Když vidím, jak si děti vzájemně pomáhají, vaří nebo pracují, jsem ráda, že toho můžu být součástí.

Zjistit více informací o EU dotacích


Děkujeme za podporu městu Letohrad
letohrad znak text
Adresa

Tyršova 949
561 51 Letohrad

Kontakty

+420 603 383 480
skolka@skipi.cz