Eva Durnová

Asistentka pedagoga ve třídě Skipíci

Jmenuji se Eva Durnová a v naší školce jako asistentka pedagoga. Mezi mé koníčky patří kreslení a pečení. Jsem maminkou pěti dětí a po dobu jejich dětství jsem fungovala jako žena v domácnosti. Později jsem nastoupila do zaměstnání, které mě však nenaplňovalo, a proto jsem se rozhodla vystudovat kurz Asistenta pedagoga. Na Montessori vzdělávání se mi líbí především to, že děti jsou vedeny k samostatnosti, ale zároveň mají na blízku dospělé osoby, které jim pomůžou, pokud potřebují. Vždycky mě potěší, jako milovnici vaření, když děti samy vezmou náčiní, a pustí se do přípravy pořádné svačiny nebo upečou nějakou dobrotu.

Zjistit více informací o EU dotacích


Děkujeme za podporu městu Letohrad
letohrad znak text
Adresa

Tyršova 949
561 51 Letohrad

Kontakty

+420 603 383 480
skolka@skipi.cz