Mgr. Michaela Tkáčíková, Dis.

Průvodce ve třídě Klokánci, Skipíci

Jmenuji se Michaela Tkačíková. Absolvovala jsem vyšší odbornou školu sociálně právní v Praze, a poté jsem vystudovala učitelství pro 1. stupeň základních a speciálních škol taktéž v Praze. Již během studií jsem dlouhodobě pracovala v několika zařízeních různého typu od MŠ po ZŠ, a ne vždy mně byly jejich principy a metody sympatické, proto jsem se rozhodla jít trošku jiným směrem a absolvovala akreditovaný Montessori kurz pro věkovou skupinu 0-3 let. Montessori kurz mi rozšířil obzory v poznání. Moc ráda trávím čas ve třídě Klokánků a pozoruji, jak tyto menší děti rozvíjejí svůj dětský potenciál. Ač my dospěláci často nevěříme ve schopnost zvládnout nejrůznější věci v tak útlém věku, o to lepší je vidět, jak je tomu doopravdy. Už při vstupu do třídy nadšeně pozoruji děti, které vědí, že pomůcky mají své místo a dokáží si vše potřebné připravit.

Zjistit více informací o EU dotacích


Děkujeme za podporu městu Letohrad
letohrad znak text
Adresa

Tyršova 949
561 51 Letohrad

Kontakty

+420 603 383 480
skolka@skipi.cz