Kristýna Zytová

Průvodce ve třídě Klokánci, Skipíci

Jmenuji se Kristýna Zytová a v současné době dokončuji studium předškolní a mimoškolní pedagogiky na Vyšší odborné škole pedagogické v Litomyšli. Již několik let se věnuji práci s dětmi, která mě naplňuje a moc baví. Bylo pro mě tedy přirozené pokračovat touto cestou i v profesním životě. Prvky Montessori pedagogiky ve svém přístupu k dětem využívám odjakživa.  Nejdůležitější je pro mě partnerský přístup, od kterého se odvíjí veškerá další práce s dětmi. Vývoj každého dítěte je individuální, proto je potřeba k němu s respektem přistupovat. Správný přístup totiž dětem umožňuje vytvářet si vysokou sebeúctu a vlastní hodnotu. Jsem moc ráda, že mohu působit ve třídě Klokánků i Skipíků, a pozorovat, jak se z malých dětí stávají velcí objevitelé.

Zjistit více informací o EU dotacích


Děkujeme za podporu městu Letohrad
letohrad znak text
Adresa

Tyršova 949
561 51 Letohrad

Kontakty

+420 603 383 480
skolka@skipi.cz