Bc. Tereza Tymrová

Průvodce ve třídě Klokánci, Skipíci

Jmenuji se Tereza Tymrová a v současné době dokončuji studium učitelství na Univerzitě Hradec Králové. Ačkoliv budu paní učitelkou matematiky a společenských věd na střední škole, trávím ráda svůj volný čas v prostředí Montessori mateřské školy. A protože je matematika mým studovaným oborem, jsem šťastná, že s dětmi mohu využít speciálních pomůcek zaměřených na rozvoj matematických dovedností, které děti ve školce mají. Na dětech se mi také líbí jejich bezprostřední, přirozené a spontánní chování. Jsem proto moc ráda, že mohu být součástí Montessori mateřské školy a průvodce dětí v době, kdy objevují smysl pro řád, samostatnost a radost z poznání.

Zjistit více informací o EU dotacích


Děkujeme za podporu městu Letohrad
letohrad znak text
Adresa

Tyršova 949
561 51 Letohrad

Kontakty

+420 603 383 480
skolka@skipi.cz