Bohumila Zvercová

Asistentka ve třídě Klokánci

Jmenuji se Bohumila Zvercová a v mateřské škole pomáhám jako asistentka u menších dětí ze třídy Klokánků. O práci s dětmi jsem vždycky měla zájem, a sama vychovávám 5 dětí. Díky svým dvěma synům, kteří Montessori mateřskou školou prošli vím, jak moc spokojení byli. Na Montessori systému vzdělávání se mi líbí, že nerozděluje děti a nabízí jim mnoho možností poznání v různých oblastech. Když vidím, jak spolu dokáží spolupracovat kluci a holky, jak dokáží pomáhat mladším dětem a rozumí si, jsem velmi ráda, že jsem součástí takové školky, kde se vzájemný respekt a úcta naplňují.

Zjistit více informací o EU dotacích


Děkujeme za podporu městu Letohrad
letohrad znak text
Adresa

Tyršova 949
561 51 Letohrad

Kontakty

+420 603 383 480
skolka@skipi.cz