VZDĚLÁVÁME DĚTI PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU

Pomáháme dětem pečovat o sebe sama, o prostředí a své okolí. Nabízíme zcela nové prostory s připravených prostředím podle Montessori konceptu a to ve dvou třídách - Klokánci pro mladší děti 2-3 roky a Skipíci pro starší 3-6 let. Společně upevňujeme pocit sounáležitosti a kamarádství. Podněcujeme v budování respektu k sobě samému, ale také k respektu k ostatním. 

 

PŘIROZENÉ ZAPOJENÍ ANGLIČTINY

Vzděláváme děti dle filozofie Marie Montessori, kde přirozeně komunikujeme s dětmi v českém i anglickém jazyce v průběhu celého dne. 

 

RODINNÁ ATMOSFÉRA A PROSTŘEDÍ …

Věříme, že prostředí s velkou zahradou se pro vaše děti stane dalším bezpečným místem pro zkoumání a objevování. Láskyplný přístup všech, kdo s dětmi pracují navazuje na respektující rodinnou komunikaci. 

 

SPOLUPRACUJEME S RODIČI

Zapojení rodičů je pro nás velmi důležité a vítané. Zveme rodiče na pravidelná setkání, podporujeme jejich iniciativu a nápady, nabízíme možnost pozorování a individuální adaptační režim i konzultace. Podporujeme a podněcujeme vzájemnou komunikaci.

 

ZDRAVÝ PŘÍSTUP K VÝŽIVĚ

Jídelníček je sestavený tak, aby byl celkově vyvážený a nebyly v něm obsaženy nezdravé potraviny a u dětí podporujeme zdravý vztah k jídlu. Náš jídelníček je k nahlédnutí ZDE.

 

PODPORUJEME SPONTÁNNÍ POHYB NA ZAHRADĚ, LOUCE I V LESE

Společně s dětmi zkoumáme a pozorujeme přírodu, která nás obklopuje. Na zahradě stejně jako v lese a na louce vytváříme podmínky pro samostatný pohyb, společné hry a jiné aktivity.

Montessori školka

Otevřeno - provozní doba.

+420 603 383 480

Kroužky

Funpark

Otevřeno - otevírací doba.

+420 775 981 805

Restaurace

Otevřeno - otevírací doba.

+420 774 619 431

Top